Piastów Śląskich - Głogów

Opis inwestycji

W IV kwartale 2016 roku firma developerska Covers Development rozpoczyna budowę inwestycji mieszkaniowej "Piastów Śląskich", w której skład wchodzą mieszkania, garaże podziemne oraz komórki lokatorskie.

Zakończenie I etapu budowy ( planowane są II etapy tej inwestycji ) jest na pierwszy kwartał 2018 roku. W I etapie powstaną 64 mieszkania w metrażu od 34 mdo 65 m2, 14 miejsc postojowych w garażu podziemnym, klatka o podwyższonym standardzie.

Kompleks "Piastów Śląskich"

Znajduje się w atrakcyjnej i cichej części Piastowa Śląskiego. To idealna lokalizacja zapewniająca spokój i ciszę, ale także najlepszą dostępność najważniejszych punktów w mieście dzięki dobrej komunikacji miejskiej oraz dobrej infrastrukturze drogowej. Usytuowana jest w okolicach ulic Księżnej Mechtydy, Książąt Żagańskich, Małgorzaty Cylejskiej i Henryka V Żelaznego.

W centralnej części kompleksu "Piastów Śląskich" powstaje piękny dziedziniec, na którym znajdzie się plac zabaw dla dzieci, tereny zielone z kwietnikami i ławkami, dzięki czemu przyszli mieszkańcy poczują ciepło domowego ogniska.

Lokale mieszkalne zaprojektowane są tak, aby ich rozkład łączył funkcjonalność z poczuciem komfortu. Użytkownicy mają możliwość wyboru mieszkań wraz z pięknymi widokami za oknem.

Mieszkańcy korzystają z wind lub klatek schodowych o wysokim, europejskim standardzie. Wnętrze wind wyłożone jest lustrami co sprawia, że każdy użytkownik czuje się jak w luksusowym apartamentowcu. Specjalnie dla wygody mieszkańców windy wjeżdżają od poziomu piwnic i garaży podziemnych aż do ctrzeciego piętra. Wykończone są stalą nierdzewną, natomiast klatki schodowe - granitem.

Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie w częsci piwniczej zapewniające wygodę składowania przedmiotów niecodziennego użytku oraz parking podziemny wyposażony w automatyczną bramę sterowaną pilotem, który otrzymał każdy właściciel miejsca postojowego.

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców kompleksu "Piastów Śląskich" jest dla nas priorytetem więc nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo w nim jak najlepiej.

szczegóły inwestycji

Miesiąc oddaniaMarzec
Rok oddania2018
Liczba budynków2

zalety inwestycji

Linia telefonicznaTAK
InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
Winda w nieruchomościTAK
Ogrzewanie miejskieTAK
DomofonTAK
Podjazd dla niepełnosprawnychTAK
Hala garażowaTAK
Komórki lokatorskieTAK
Mieszkanie dla MłodychTAK

najbliższa okolica

AptekaTAK
AutobusTAK
BazarekTAK
GimnazjumTAK
PrzedszkoleTAK
Niska zabudowaTAK
Bank/bankomatTAK
ŻłobekTAK
Plac zabawTAK
CentrumTAK
SzkołaTAK