Złota Podkowa II B - Głogów

Opis inwestycji

Miejsce garażowe z boksem - 25 000 zł netto + 23% VAT

Miejsce garażowe bez boksu - 20 000 zł netto + 23 % VAT

Taras na dachu budynku - 35 000 zł netto + 8% VAT

Miejsce postojowe zewnętrzne - 5 000 zł netto + 23% VAT

Komórka lokatorska na poz. -1 - Gratis ( w cenie mieszkania )

Osiedle Złota Podkowa II zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach mieszkańców. W ofercie znajdziesz zarówno mniejsze jak i większe lokale mieszkalne, w tym również mieszkania dwupoziomowe. Funkcjonalne rozkłady i zróżnicowane metraże lokali sprawiają, że każdy znajdzie tu mieszkanie idealnie odpowiadające jego potrzebom. Budynek przystosowany jest do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne. Z myślą o najmłodszych na osiedlu zaprojektowano plac zabaw z terenami rekreacyjnymi. Na części dachu zaprojektowano zielone tarasy.

Oferta obejmuje 31 mieszkań o powierzchni użytkowej od 42 do 82 m2 w cenie od 3500 zł netto / m2. Cena uwarunkowana jest od układu i lokalizacji lokalu. Istnieje możliwość adaptacji i zmiany układu pomieszczeń na etapie budowy. Planowany termin zakończenia inwestycji i przekazania lokali nabywcom planowany jest na IV kwartał 2016 roku.

Realizowany obiekt w kształcie litery C podzielony został na dwa etapy budowy - częśc A oraz B. W każdej części występują po dwie klatki schodowe wraz z windą. Budynek jest w całości podpiwniczony, czterokondygnacyjny z dachem dwuspadowym oraz z płaskim gdzie są zielone tarasy. W części podziemnej zlokalizowany jest garaż z 24 miejscami garażowymi oraz 62 komórki lokatorskie. Wokół budynku również będą się znajdowały miejsca postojowe.

szczegóły inwestycji

Miesiąc oddaniaGrudzień
Rok oddania2017
Liczba budynków1
Liczba lokali32

zalety inwestycji

Linia telefonicznaTAK
InternetTAK
Telewizja kablowaTAK
Winda w nieruchomościTAK
DomofonTAK
Podjazd dla niepełnosprawnychTAK
Hala garażowaTAK
Parking zewnętrzny na terenieTAK
Indywidualne ogrzewanie gazoweTAK
Komórki lokatorskieTAK
Mieszkanie dla MłodychTAK

najbliższa okolica

FitnessTAK
AptekaTAK
AutobusTAK
PrzedszkoleTAK
Niska zabudowaTAK
Plac zabawTAK