crowdfunding

NOWOCZESNE INWESTOWANIE

Szukasz nowoczesnych form inwestowania oraz alternatywy dla nisko oprocentowanych lokat bankowych?

Cenisz sobie bezpieczeństwo a zarazem nie posiadasz wystarczających środków aby inwestować w nieruchomości?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie jakim jest inwestycja w nieruchomości w nowoczesnej formie jaką daje CROWDFUNDING !!!

 

Czym jest crowdfunding?

Jest to forma inwestowania zbiorowego dzięki czemu wiele osób posiadających mniejsze środki może inwestować w nieruchomości których w normalnych okolicznościach nie byliby w stanie kupić. Dzięki takiej formie inwestowania możemy cieszyć się zyskami których z pewnością nie otrzymamy lokując środki na lokatach bankowych. Ważne jednak w tej formie inwestowania jest fakt, kto naszymi środkami będzie zarządzał i w jakie nieruchomości inwestował. Zatem wybór dobrego partnera to podstawa i fundament jaki naszym klientom oferujemy. Dlaczego OPEN HOUSE? Odpowiedź jest prosta. Od wielu lat inwestujemy w nieruchomości na rynku Głogowskim i nie tylko. Mamy za sobą wiele transakcji tego typu dlatego wiemy w jakie nieruchomości inwestować. Dzięki temu iż posiadamy własne biuro nieruchomości doskonale wiemy jak kupować i sprzedawać przy tym dbając o bezpieczeństwo każdej transakcji. Dodatkowo posiadamy wyspecjalizowana ekipę budowlaną dzięki czemu nabywane nieruchomości możemy szybko wyremontować i z zyskiem sprzedać. Nad tym pracuje cały sztab ludzi dzięki czemu pieniądze tak inwestowane zawsze przynoszą zyski.

W co inwestujemy?

Oczywiście w nieruchomości ponieważ ta forma inwestycji jest od wielu lat uważana za najbardziej bezpieczną i zyskowną. Nasze inwestycje opierają się na nieruchomościach mieszkalnych oraz komercyjnych. Inwestujemy w nieruchomości do dalszej odsprzedaży z rynku pierwotnego oraz wtórnego oraz pod wynajem długo i krótkoterminowy. Inwestujemy również w inwestycje deweloperskie które jako inwestor budujemy.

Najważniejsza w inwestowaniu jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego aby zysk był stabilny - i właśnie tak to robimy!

 

Jak gwarantujemy ZYSKI?

Każda inwestycja naszego klienta jest oparta na umowie, która jest zawierana u Notariusza. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

 

ZYSKAJ NAWET 8%* ROCZNIE INWESTUJĄC W NIERUCHOMOŚCI !!!

ZYSK GWARANTOWANY NA PIŚMIE !

TYLKO W OPEN HOUSE INVEST !

zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail

tel.: 663315966, biuro@openhouse.com.pl

* zysk uzależniony od wartości inwestycji i długości kontraktu.

 

NIE MUSISZ POSIADAĆ DUŻYCH ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH ABY INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI, NASZE KONTRAKTY CROWDFUNDINGOWE DOSTĘPNE JUŻ OD 10.000 zł !!!