670 000 31 zł/m2Radwanice / Strogoborzyce 154/OPH/OGS

Plan nieruchomości

Opis nieruchomości

 Oferujemy Państwu na sprzedaż działki  o łącznej  powierzchni  2,14 ha. Nieruchomość położona jest w Strogoborzycach( Buczyna) w gminie Radwanice.
W sąsiedztwie znajdują się: domy jednorodzinne. Rodzaj działki: nieruchomość zabudowana,stanowiąca grunty orne. Powierzchnia łączna 21406 m2.
Do działki  bezpośredni dojazd jest z drogi gminnej.
Dostępne media: Energia elektryczna,woda miejska,pomieszczenia biurowe ogrzewane piecem węglowym.
Całość składa się z 3 oddzielnych działek,
I działka powierzchnia- 1,3884 ha (na terenie działki znajduje się budynek nieużytkowy  oraz wiata o powierzchni 2000 m2 ).
II działka pow.- 0,7279 ha ( na terenie działki znajduje się budynek z pomieszczeniami biurowymi oraz dwoma halami z kanałem, dla działki zostały wydane warunki zabudowy).
III działka pow.- 0,0243 ha 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

zanotuj ofertę drukuj ofertę [pdf]

kalkulator kredytowy

wartość nieruchomości (pln)
wkład własny (pln)
okres spłaty (lata, max 30 lat)

305

oprocentowanie (%) kredytu w pln

735

rata twojego kredytu (pln)

Plan nieruchomości

Ofertę obsługuje...

Marta Kwaśnik

Numer telefonu

Przepisz kod captcha